0 Kč 0
Cena celkem:0 Kč

Osvětlení kuchyňské linky

V kuchyni dnes většina rodin tráví poměrně dost času, proto je téměř nezbytnosti zařídit i v této místnosti dostatečně kvalitní osvětlení...

Zobrazit více informací
Výklopná zářivka 13
Výklopná zářivka 13
Detail
434 Kč
Výklopná zářivka 8
Výklopná zářivka 8
Detail
380 Kč
Kabel AMP
Kabel AMP
Detail
56 Kč

Osvětlení kuchyňské linky

V kuchyni dnes většina rodin tráví poměrně dost času, proto je téměř nezbytnosti zařídit i v této místnosti dostatečně kvalitní osvětlení kuchyňské linky. Mezi domácnostmi je dnes velmioblíbené led osvětlení kuchyňské linky, které zajistí rovnoměrné osvětlení, vyrobit se dá přesně na míru a jehonízká spotřeba elektrické energie mnohé překvapí.

Osvětlení kuchyňských linek je však důležité také z hlediska bezpečnosti. Pokud si pod ruce nevidíte, je jen otázkou času, kdy se pořežete či popálíte. Osvětlení kuchyně by mělo být zajištěno po celé její délce. Pozor, světlo by však nemělo oslňovat, i z toho důvodu se doporučuje led osvětlení.

Led osvětlení kuchyňské linky

Jak již bylo zmíněno výše, osvětlení pomocí led pásek se dnes v kuchyňských prostorách hojně využívá.Díky samolepící úpravě je snadno připevníte tam, kam zrovna potřebujete. Klasickým kabelem pak stačí pásku připojit do sítě. Je to snadné řešení pro ty, kteří nemají možnost v kuchyni dělat větší svíticí konstrukce, ale zároveň potřebují osvětlení zlepšit.

LED pásky pod kuchyňskou linku je prostě IN

Na našem e-shopu naleznete samolepící led osvětlení kuchyňské linky, ale také klasické bodové žárovky a zářivky. Záleží jen na vás, jakým světlem svůj kuchyňský kout prosvětlíte.

© 2021 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena