0 Kč 0
Cena celkem:0 Kč

Míchadla

Připravujete se na omítání svého rodinného domu? Potřebujetenamíchat maltu, lepidlo nebo jinou stavební směs? Ve všech případech...

Zobrazit více informací

Míchadla

Připravujete se na omítání svého rodinného domu? Potřebujetenamíchat maltu, lepidlo nebo jinou stavební směs? Ve všech případech zapomeňte na rozmíchávání prostřednictvím zednické lžíce. To byste toho moc neudělali.

Daleko jednodušší a elegantnější cestou bude elektrické míchadlo. Pracovní nástroj, s nímž provedete míchání rychleji, snadněji a především důkladněji. Navíc lze míchat libovolné suché směsi v kombinaci s vodou. Výjimkou není ani promíchání barev.

Elektrická míchačka na maltu

Pořiďte si značkové míchadlo, jež může být vybaveno několika rychlostmi a pyšní se dostatečným výkonem. Využijte lehce uchopitelné elektrické zařízení, na nějž stačí připevnit dlouhý nástavec, s nímž se vám podaří rozmíchat jakkoliv hustou konzistenci.

Ať už uvažujete o obkládání, malování, pokládání podlahnebo o jiných pracovních úkonech, vždy se zamyslete nad tím, zda nebudete potřebovat rozmíchat odpovídající množství dané směsi. Pokud ano, je míchadlo jedinou rozumnou cestou.

© 2021 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena