0 Kč 0
Cena celkem:0 Kč

Konzole pod police

Často se doma pozastavíte nad tím, kde si v chodbě odložit klíče či telefon? Nebo v koupelně nemáte kde odložit brýle? Police jsou třeba zkrátka...

Zobrazit více informací
Konzole Tukan Střední
Konzole Tukan Střední
Detail
181 Kč

Konzole pod police

Často se doma pozastavíte nad tím, kde si v chodbě odložit klíče či telefon? Nebo v koupelně nemáte kde odložit brýle? Police jsou třeba zkrátka všude. Aby však police něco udržely, je zapotřebí pořídit takékvalitní konzole pod police, které spolehlivě všechny vaše cennosti a drobnosti udrží.

Na našem e-shopu naleznete konzole na police různých tvarů i rozměrů. Jedná se o konzole, jejichž montáž je velmi jednoduchá – postačí vám pouze vrtačka a přiložené hmoždinky se šroubky. Navíc si sami můžete zvolit tloušťku police, kterou na nich upevníte. Součásti dodávky jsou nejen samotné konzole pod police, ale také výše zmiňované hmoždinky a šroubky.

Konzole na police jsou určeny k instalaci do zdí. Po jejich snadné instalaci jen stačí vzít vámi vybranou poličku a jednoduše ji na připravené konzole připevnit. Tato práce vám nezabere víc než pár minut.

Tak již déle neváhejte a udělejte si doma pár nových poliček, které vám i vaší rodině usnadní každodenní život.

© 2022 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena