0 Kč 0
Cena celkem:28 533 Kč

Matrace z bio pěny

Při konstrukci této řady matrací jsme využili nejnovějších poznatků z oblasti zdravého spánku a nejmodernějších materiálů na bázi přírodních...

Zobrazit více informací
Matrace LILA hard
Matrace LILA hard
Detail
9 211 Kč
Matrace LILA med
Matrace LILA med
Detail
9 211 Kč
Matrace LILA soft
Matrace LILA soft
Detail
9 211 Kč
Matrace PROMA
Matrace PROMA
Detail
7 641 Kč

Matrace z bio pěny

Při konstrukci této řady matrací jsme využili nejnovějších poznatků z oblasti zdravého spánku a nejmodernějších materiálů na bázi přírodních produktů ve spojení s počítačovými simulacemi z přístroje Ergo Check.

BIO pěna má s vlastnosti studené pěny, kde jsou suroviny vyráběné z ropy nahrazeny přírodními oleji – v tomto případě olejem ze skočce. Tento fakt má pozitivní dopad na ekologii, šetří ekosystém a přináší více přírody do našich ložnic. Navíc má tato pěna unikátní vliv na výsledné vlastnosti vyráběných matrací :

• násobí se tažnost( elasticita ) matrace
• snižuje se tlaková deformace
• zvyšuje se odrazová pružnost

Konstrukce jednotlivých typů matrací prošla dlouhodobým vývojem, aby bylo dosaženo co nejlepších vlastností za cenu, která je dostupná pro každého. Tak vznikly 3 typy jader, které plně reflektují požadavky zákazníků, jako jsou vynikající ortopedické vlastnosti, dlouhá životnost a rozdílná tuhost ložných ploch ( ideální pro páry s rozdílnými požadavky na tuhost lůžka, minimalizuje riziko špatné volby tuhosti matrace ).

© 2021 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena